KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976023
nr 1497 6023
Nina Björk, "Sjöbris". Signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:35:27
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)